Bizdrone

قوانین سایت

ثبت نام و سفارش در سایت پارس چنج به منزله مطالعه کامل قوانین سایت و قبول کلیه مقررات عنوان شده می باشد. بنابراین لازم است این بخش را به دقت مطالعه کنید و در انجام تراکنش ها این قوانین را درنظر بگیرید.

– سایت پارس چنج با هدف تامین ارز الکترونیکی برای هموطنان و رفع مشکلات مربوط به عدم دسترسی سریع و راحت به ارزهای اینترنتی، به دلیل وجود تحریم های مالی علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است.

– ثبت نام در سایت تنها در صورت انجام مراحل احراز هویت شخص و تائید کارت های بانکی صاحب اکانت امکان پذیر است (حتی اگر بخواهید تنها یک بار از خدمات سایت استفاده کنید). این کار به این دلیل است که امکان خرید با کارت های گمشده و یا هک شده توسط سود جویان به حداقل ممکن برسد.

– در صورتیکه کاربران حساب پرفکت مانی نداشته باشند ما حسابی با اطلاعات شخصی شان برایشان ایجاد می کنیم که بعدا می توانند پسورد و سایر اطلاعات را تغییر دهند. در رابطه با افرادی که از قبل حساب کاربری دارند باید توجه داشته باشند که حسابشان حتما وریفای باشد چرا که در صورت بلوکه شدن وجه پرداختی، سایت پارس چنج مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

– پارس چنج به سایت های خلاف قوانین جهموری اسلامی ایران اعم از سایت های شرطبندی، قمار و سایت های مشابه خدماتی ارائه نمی دهد.

– مسئولیت هرگونه استفاده غیر قانونی از ارزهای خریداری شده بر عهده مشتری می باشد و پارس چنج هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

– در صورت انجام تخلف از طرف کاربر از جمله استفاده از حساب های هک شده، دزدی، پولشویی و … پارس چنج اجازه دارد حساب کاربر را بلاک کند و در صورت اثبات موضوع، مراتب را به مراجع قانونی گزارش دهد.

– هنگام واریز وجه به حساب سایت، مبلغ موردنظر باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود.

– در سفارشات خرید و فروش پرفکت مانی و وب مانی، از واحد پولی و مبلغ دقیق برآورد شده اطمینان حاصل نمائید. مسئولیت وارد کردن اعداد و ارقام اشتباه بر عهده متقاضی خواهد بود.

– فرآیند نقد کردن درآمدهای ارزی کاربران در اسرع وقت انجام می شود و کارمزدهای مربوط به کلیه تراکنش ها بر عهده سفارش دهنده می باشد.

– در صورتیکه بخواهید کارمزدی بابت تراکنش پرداخت نکنید می توانید درخواست انتقال وجه از طریق سیستم پایا بدهید.

– در صورتیکه بنا به دلایلی از جمله تعطیلات رسمی و عدم امکان پرداخت وجه از طریق پایا پرداخت وجه سایت به تعویق افتاد تسویه وجه با ارزش ارز مورد معامله، در زمان ثبت درخواست محاسبه می گردد.

– حداقل میزان خرید پرفکت مانی و وب مانی از ما 5 دلار بوده و حداقل میزان فروش ارز الکترونیک به ما 20 دلار می باشد.

– حداقل سن مجاز برای استفاده از خدمات سایت 18 سال تمام می باشد. در صورتیکه هنوز به سن قانونی نرسیده اید لطفا درخواست خدمات نفرمائید.

– مسئولیت حفظ اطلاعات حساب کاربری از جمله ایمیل و پسورد به عهده کاربر است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به سایت اطلاع دهد. در صورت عدم اطلاع رسانی، مسئولیت تمام فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده به عهده صاحب حساب خواهد بود.

– جعل هویت دیگر افراد ممنوع بوده و در صورت مشاهده یا دریافت گزارش، پروفایل کاربر مسدود شده و پیگیری قانونی صورت می گیرد.

– در صورت وجود ابهام در مدارک کاربر، تیم کارشناسی پارس چنج می تواند درخواست مکالمه تصویری برای نمایش مدارک و اطمینان خاطر از حقیقی بودن مدارک ارسالی را داشته باشد.

– در صورتیکه کاربر سفارشی را ثبت کند و مبلغ آن را واریز نماید و قبل از انتقال وجه یا انتقال ارز از طرف ما، بخواهد سفارشش را لغو کند، مبلغی بابت جریمه کسر شده و بعد از 24 ساعت مبلغ نهایی به حساب وی عودت داده می شود.

– قبل از انجام سفارش هرگونه سوال یا ابهامی را از طریق پشتیبانی برطرف کنید و با آگاهی کامل سفارشتان را ثبت کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]