Bizdrone

خرید آنی Perfect Money

پرفکت مانی سیستم پرداختی است که به افراد اجازه می دهد تراکنش های مالی خود را با سرعت بالا در بستر اینترنت انجام دهند.

این بانک الکترونیکی که از آخرین تکنولوژی های موجود در توسعه پلتفرم های مالی استفاده می کند، کمترین ریسک ممکن را در انجام خرید و فروش های بین المللی بوجود آورده است.

شما می توانید با خرید پرفکت مانی، درآمدتان را در سریعترین زمان ممکن و با یک نرخ تبدیل منطقی، به واحد پول دیجیتالی تبدیل کنید و از آن جهت خرید از سایت های خارجی، دریافت دستمزد در ازای انجام کار، انتقال پرفکت مانی بین حساب ها، پس انداز، دریافت سود و … استفاده کنید.

ساده ترین روشی که برای خرید و فروش پرفکت مانی برای کاربران ایرانی وجود دارد شارژ حساب پرفکت مانی یا خرید ووچر پرفکت مانی از طریق صرافی آنلاین پارس چنج است. ما اینجاییم تا حساب بین المللی شما را در پرفکت مانی ایجاد کنیم و در کمترین زمان ممکن حسابتان را به میزان مورد نیاز شما شارژ کنیم.

محاسبه قیمت ارز

مقدار پرفکت مانی مورد نیازتان را وارد کنید تا مبلغ ریالی دقیق مربوط به میزان تعیین شده اعلام گردد.

  • =

مراحل خرید پرفکت مانی

pardakht

3- پرداخت هزینه

پس از اتصال به درگاه اطلاعات حساب بانکی تان را وارد کرده پرداخت را انجام دهید. پس از آن منتظر شوید که در اسرع وقت حساب پرفکت مانی تان به میزان مشخص شارژ شود.

darkhast

2- ثبت درخواست خرید

درخواست ``خرید پرفکت مانی از ما`` را از منو خدمات انتخاب کنید تا به صفحه محاسبه دقیق هزینه و خرید منتقل شوید و سفارشتان را ثبت کنید.

sabtnam

1- ثبت نام در سامانه

بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و مراحل ثبت نام و احراز هویت را تکمیل کنید تا حساب شخصی شما در پارس چنج ایجاد شود.